Довіра росіян до влади істотно знизилася, - дослідження

Середа 29 березня 2017 16:55
Довіра росіян до влади істотно знизилася, - дослідження
Фото: акція протесту проти корупції 26 березня в Росії

Росіяни стали ставитися з меншою довірою до федеральної, регіональної і місцевої влади

Довіра росіян до уряду знизилося з 79,8% на початку 2015 року до 59,4% у 2016 році. Про це повідомляється в дослідженні соціологічного центру Російської академії народного господарства і державної служби (РАНХиГС), пише РБК.

Росіяни стали ставитися з меншою довірою як до федеральної, так і до регіональної і місцевої влади, йдеться в дослідженні соціологів РАНХиГС.

"Найбільшою мірою знизилася довіра до уряду: з 79,8% на початку 2015 року до 59,4% на початку 2016 року. Серйозно впала впевненість громадян у муніципальних (з 64,9% до 46,8%) і регіональних парламентах (з 68% до 51,3%), главах регіонів (з 72,8% до 58,6%). Рівень довіри до президента, а також прокуратури і поліції скоротився не сильно: до президента - з 91,7% до 87,5%, до силовиків - з 61,2% до 57,3%", - зазначають у повідомленні.

Також повідомляється, що економічно активні групи населення найменше довіряють владі. В першу чергу це громадяни, які займаються підприємницькою діяльністю.

Про зниження довіри росіян до влади повідомляється в дослідженні "Довіра до державних інститутів і стратегії економічної поведінки громадян", яке проведено в рамках проекту "Євробарометр в Росії".

Нагадаємо, згідно з опитуванням, чверть росіян виступають за визнання ДНР і ЛНР. Майже чверть росіян вважають, що Росія повинна приєднати невизнані республіки.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся