Мартиненко не прийшов на допит через зустріч з прокурором в Швейцарії

НовиниНадзвичайні події    11.01.2016 - 16:35
Фото: Микола Мартиненко
Фото: Микола Мартиненко

Допит перенесено на 18 січня

Колишній народний депутат Микола Мартиненко сьогодні, 11 січня 2016 року, не з'явився на допит в Національне антикорупційне бюро (НАБ) України, оскільки у нього запланована зустріч з прокурорм в Швейцарії. Про це повідомляє прес-служба (НАБ).

Зокрема, у клопотанні представника Мартиненка до НАБ про відкладення допиту зазначається, що 7 січня 2016 року його клієнт отримав листа від швейцарських адвокатів про необхідність прибути до Берна для зустрічі із прокурором.

"Вказана зустріч запланована на 12 січня. Виходячи з цього швейцарськими адвокатами М. Мартиненка на 11 січня 2016 року було призначено зустріч для узгодження правової позиції. Таким чином він не має змоги прибути на допит в якості свідка з поважних причин і просить призначити допит на 19 січня 2016 року", - йдеться у клопотанні.

Враховуючи те, що візит Мартиненка до Швейцарії стосується тієї ж справи, яку розслідує НАБ, у Бюро було прийнято рішення про перенесення допиту по двох кримінальних провадженнях на понеділок, 18 січня цього року.

Нагадаємо, 29 грудня колишній народний депутат України Микола Мартиненко не прийшов свідчити на допит в Національне антикорупційне бюро України. Адвокат Мартиненко повідомив, що клієнт поїхав на лікування, тому не зміг прибути на допит.

28 грудня НАБ України відкрило дві справи проти народного депутата з фракції "Народний фронт" Миколи Мартиненка. Екс-нардепа підозрюють в хабарництві і привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем.

On Top