Донецька міліція затримала українських добровольців замість сепаратистів, - Мосійчук

Донецька міліція затримала українських добровольців замість сепаратистів. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

"У Маріуполі за ґратами продовжують утримувати українських патріотів по так званій справі групи" Равлики ", які затримали цілу групу сепаратистів зі зброєю, вибухівкою та агітаційною літературою. Діяли з відома та за погодженням з тодішнім заступником начальника Донецької міліції Іллею Ківою. Але через конфлікт Ківи з головою Донецької міліції генералом В'ячеславом Аброськіним затримала донецька міліція не сепаратистів, а українських добровольців. Трьох із ув'язнених патріотів вдалося витягнути на поруки народних депутатів", - розповідає радикал.

Також член фракції Радикальної партії вражений діями судді та прокуратури при розгляді даної справи.

"Суддя ставив явно провокаційні питання і нав'язував думку, що саме українські патріоти руйнують будинки та інфраструктуру на Донбасі. Це неприпустимо. А прокуратура до обвинувачення додала кілька обтяжуючих статей", - обурюється Мосійчук.

Між тим, депутат заявив, що парламент повинен неодмінно видати закон, який би захищав патріотів і борців за суверенітет держави.

"Разом з колегами ми ініціюємо прийняття парламентом закону про особливості здійснення правосуддя в зоні АТО, згідно з яким бійців ЗСУ, МВС і добровольців у разі звинувачення їх у вчиненні будь-якого злочину повинен судити не Донецький або Луганський суд, а суд за місцем прописки військової частини або підрозділу МВС. Тільки так ми зможемо уникнути ідеологічної заангажованості суддів ", - завершив член Радикальної партії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся