ru ua

Борг споживачів перед "Нафтогазом" склав 22,4 млрд грн

Борг споживачів перед НАК "Нафтогаз Україна" склав 22,4 млрд грн.

Борг споживачів перед НАК "Нафтогаз Україна" склав 22,4 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Станом на 22 квітня 2014 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів), ТЕЦ (здійснюють виробництво тепло- та електроенергії для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" становить 22,4 млрд грн", - йдеться в повідомленні

Відзначається, що борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, що складає 92% цієї суми, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - 7%, а борг прямих промислових споживачів - близько 1%.

Нагадаємо, на початку квітня НКРЕ ухвалила рішення про підвищення роздрібних цін на природний газ для потреб населення. Раніше Кабмін доручив НКРЕ збільшити граничний рівень ціни на природний газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, виходячи з обсягу газу, який використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення і постачання гарячої води, з 1 травня 2015 р. - на 40%, з 1 травня 2016 р. - на 20%, з 1 травня 2017 р. - на 20%.