ru ua

Документи про дерегуляції будівельної галузі будуть подані до Кабміну до 12 червня, - Зубко

Документи про дерегуляції будівельної галузі будуть подані до Кабміну до 12 червня, - Зубко Фото: Геннадій Зубко

За рахунок дерегуляції будівельної галузі планується збільшити об'єми будівництва в Україні

Документи про дерегуляцію будівельної галузі будуть подані в Кабінет міністрів до 12 червня. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає "Урядовий портал".

Повідомляється, що урядом затверджено план організації підготовки актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону № 2020-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення ведення умов будівельної діяльності".

Зубко відзначив, що до 12 червня 2017 року задіяні центральні органи виконавчої влади мають подати належно опрацьовані і підготовлені документи.

"Наше спільне завдання - активізувати будівництво за рахунок дерегуляції галузі. Для цього маємо прийняти усі необхідні документи, аби максимально використати потенціал і можливості, передбачені відповідним законом", - сказав він.

Нагадаємо, 10 березня Кабмін схвалив законопроект щодо спрощення умов ведення будівельного бізнесу. У проект закону включені положення з дерегуляції будівельної галузі.