ru ua

До кінця 2014 р. Україна отримає 13 млрд дол. закордонних кредитів, - Дещиця

В.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прогнозує, що до кінця 2014 р. Україна отримає 13 млрд дол. зарубіжних кредитів.

В.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прогнозує, що до кінця 2014 р. Україна отримає 13 млрд дол. зарубіжних кредитів. Про це Дещиця заявив в інтерв'ю російській "Независимой газете".

"За період з 1 травня по 31 грудня цього року ми очікуємо сукупно близько 13 млрд дол. від МВФ, Світового банку, США, ЄБРР, ЄС, Японії, Канади. І кредити, і фінансова допомога надаються на конкретні цілі та програми", - зазначив він.

За його словами, той факт, що західні уряди та міжнародні фінансові організації надають Україні фінансову допомогу та кредити, підтверджує, що вони визнають легітимність української влади.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд прогнозує, що Україна зможе залучити протягом 2014-2016 рр.. додаткових 15 млрд дол. міжнародної фінансової допомоги завдяки реалізації програми співпраці з МВФ, яка в свою чергу передбачає виділення Україні кредиту у 14-18 млрд дол.