Депутати Донецької облради підтримали проведення місцевих виборів в квітні

НовиниПолітика    29.01.2016 - 10:35
Фото: ДНР
Фото: ДНР

Відповідні звернення були направлені Володимиру Гройсману та Сергію Власенко

Депутати Донецької облради підтримали проект Постанови Верховної Ради України "Про призначення чергових виборів депутатів окремих районних, міських, районних у містах, сільських, селищних, міських голів". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Донецької обласної ради.

Зазначається, що відповідні звернення були направлені голові парламенту Володимиру Гройсману та голові Комітету ВРУ з питань регіональної політики і місцевого самоврядування Сергію Власенко.

"Цей проект  передбачає проведення чергових виборів до органів місцевого самоврядування 24 квітня 2016 року у 80 населених пунктах Донецької області, в яких вони не проводилися 25 жовтня 2016 року згідно з Постановою Центральної виборчої комісії від 29.09.2015 р. №207", - йдеться в повідомленні.

"Пропонуємо також доповнити проект нормою Постанови про призначення на 24 квітня 2016 року чергових виборів депутатів Донецької обласної ради", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, самопроголошена "Луганська народна республіка" (ЛНР) має намір провести "вибори" в лютому без участі України.

Раніше також повідомлялося, що  Росія готова обговорювати заміну голів так званих Донецької та Луганської "народних республік" Олександра Захарченко та Ігоря Теслярської в обмін на визнання виборів на окупованих територіях Донбасу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Штаб АТО повідомляє про збільшення кількості обстрілів українських позицій на Донбасі Бойовики продовжують обстрілювати сили АТО на трьох напрямках
On Top