ru ua

У Дніпропетровській області підприємство відшкодувало до бюджету 356 млн гривень податків

У Дніпропетровській області підприємство відшкодувало до бюджету 356 млн гривень податків Фото: Державна фіскальна служба України (if.sfs.gov.ua)

Загалом державне підприємство ухилилося від сплати майже 384 млн гривень податків

Податкова міліція Офісу великих платників податків домоглася від одного з держпідприємств Дніпропетровської області відшкодування державному бюджету 356 млн гривень завданих збитків. Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан у Facebook.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України було встановлено, що посадові особи одного із підприємств Дніпропетровської області, яке займається добування уранових і торієвих руд, протягом 2016 року не сплатили до бюджету в повному обсязі частину чистого прибутку від господарських організацій в сумі майже 317 млн гривень.

Крім того, вони неправомірно занизили суму авансового внеску при виплаті дивідендів, нараховану за результатами останнього податкового періоду, що призвело до заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток в розмірі майже 67 млн грн.

Загалом підприємство ухилилося від сплати майже 384 млн гривень податків.

"Після низки заходів, вжитих співробітниками податкової міліції, фігурант справи з метою відшкодування завданих державі збитків здійснив черговий платіж до бюджету в сумі майже 15,5 млн грн", - зазначив Білан.

Завдяки діям податкової міліції Офісу великих платників податків дніпропетровське підприємство-правопорушник відшкодувал...

Опубліковано Сергієм Біланом 5 вересня 2017 р.

Заходи, спрямовані на повне відшкодування бюджету збитків, тривають.

Нагадаємо, Військова прокуратура України упродовж трьох років своєї роботи відшкодувала коштів на суму 341,7 млн гривень.