Дніпропетровська ОДА планує добудувати об'їзну дорогу в 2012 р., - Вілкул

НовиниНадзвичайні події    04.11.2011 - 12:58

Дніпропетровська облдержадміністрація планує добудувати Об'їздну дорогу до Південного мосту в 2012 р. Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив під час наради із завершення будівництва першої черги та проектування другої черги об'їзної дороги навколо Дніпропетровська "Південний обхід", повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.
Начальник Служби автомобільних доріг України в Дніпропетровській області Микола Сироватський доповів губернатору, що наразі в рамках завершення будівництва першої черги об'їзної дороги навколо обласного центру повністю виконано монтаж прогонових будов на шляхопроводі через залізницю та на мості через річку Мокра Сура. Для повної готовності цих об'єктів залишилося укласти асфальтобетонне покриття проїжджої частини. Повністю завершені роботи з перевлаштування високовольтних ліній електропередач. Підходять до завершення роботи з будівництва шляхопроводів на транспортних розв'язках, які з'єднують першу чергу об'їзної Дніпропетровська з Криворізьким та Запорізьким шосе. Розпочаті роботи з врізання останнього магістрального газопроводу діаметром труб 700 мм. Тривають інтенсивні роботи з улаштування асфальтобетонного покриття, влаштовується бар'єрне огородження та укріплення узбіччя дороги. На об'єкті будівництва працюють 459 машин та 925 робітників.
Також Микола Сироватський доповів Олександру Вілкулу, що тривають роботи з проектування другої черги Південного обходу, будівництво якої за доручення губернатора має розпочатися в березні 2012 року.
Як повідомлялося раніше, 25 жовтня цього року під час свого робочого візиту до Дніпропетровської області прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що підтримає виділення коштів на будівництво другої черги Південного обходу Дніпропетровська при підготовці та прийнятті держбюджету на 2012 рік. "Об'їзна дорога є дуже важливим інфраструктурним об'єктом, який дозволить зменшити екологічне навантаження на Дніпропетровськ", - сказав він. За його словами, будівництво об'їзної допоможе вирішити багато питань. Зокрема, розвантажить місто від транспорту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top