Директор ЄБРР в Україні вважає, що стабільність гривні приваблює іноземних інвесторів

Директор ЄБРР в Україні Шевка Аджунер вважає, що стабільність української гривні дає більше впевненості іноземним інвесторам для приходу в Україну. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу БТБ.

"Для інвесторів дуже важливо бачити стабільність національної валюти, що дає впевненість для інвестицій, дає впевненість у майбутньому. Тому чим більше впевненість триває, тим краще це також і для інвесторів", - зазначив Аджунер.

Він також переконаний, що підписання угоди про асоціацію з ЄС призведе до збільшення інвестицій в Україну та відкриє для Києва нові великі ринки.

"Підписання угоди про асоціацію дозволить відкрити більш широкі ринки для України. І навпаки, відкрити Україну для більшої кількості прямих іноземних інвестицій. Тому в цьому сенсі, підписання угоди призведе до збільшення інвестицій в Україну, і ми зможемо робити більше", - сказав представник ЄБРР.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся