"Динамо" завершило виступи у Лізі Європи розгромною поразкою від "Челсі"

"Динамо" завершило виступи у Лізі Європи розгромною поразкою від "Челсі" Фото: "Динамо" - "Челсі" (twitter.com/ChelseaFC)

Друга поспіль зустріч між клубами завершилась з розгромним рахунком

Київське "Динамо" поступилося в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Европи лондонському "Челсі" з розгромнм рахунком 0:5 і припинило виступи на європейській арені в сезоні 2018/19.

Лондонці вийшли вперед на 5 хвилині, коли відзначився Олів'є Жиру. На 33 хвилині французький форвард оформив дубль, а в компенсований час першого тайму ще один м'яч забив Маркос Алонсо. Після перерви Жиру оформив хет-трик, розгром українського клубу на 78 хвилині довершив Каллум Хадсон-Одоі.

Перша зустріч, що проходила в Лондоні, також завершилася великою перемогою лондонців з рахунком 3:0. Таким чином, "Челсі" вийшов у 1/4 фіналу Ліги Європи, а "Динамо" завершує виступ в турнірі.

Жеребкування цього раунду плей-офф відбудеться завтра, 15 березня.