"Динамо" на виїзді крупно програло "Челсі" у Лізі Європи

"Динамо" на виїзді крупно програло "Челсі" у Лізі Європи Фото: "Челсі" - "Динамо" (twitter.com/ChelseaFC)

Лондонський клуб здобув комфортну перемогу на власному полі

"Челсі" здобув перемогу в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з київським "Динамо" . Зустріч, що проходила в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж" , завершилася з рахунком 3:0.

Лондонці відкрили рахунок на 17 хвилині, Педро забив з передачі Олів'є Жиру. В середині другого тайму господарі подвоїли перевагу після точного удару Вілліана. Рахунок до великого наприкінці довів Каллум Хадсон-Одои, якому асистував Рубен Лофтус-Чик.

Зустріч у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Челсі" відбудеться 14 березня в Києві.

В 1/16 фіналу лондонський клуб двічі обіграв "Мальме", а "біло-сині" пройшли "Олімпіакос", здобувши перемогу у матчі після нічиєї у першій зустрічі.