"Динамо" обіграло "Олімпіакос" і вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи

"Динамо" обіграло "Олімпіакос" і вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи Фото: "Динамо" - "Олімпіакос" (fcdynamo.kiev.ua)

Свого наступного суперника кияни дізнаються 22 лютого

Київське "Динамо" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи здобуло перемогу над грецьким "Олімпіакосом". Зустріч, що проходила в Києві на НСК "Олімпійський", завершилася з рахунком 1:0.

Автором єдиного гола став іспанський нападник киян Фран Соль, який відзначився на 32 хвилині після передачі захисника Віталія Миколенко. Для форварда це перший гол у другому поєдинку в складі "Динамо".

Перед самою перервою Соль втратив шанс оформити дубль, коли з кількох метрів влучив у воротаря.

У другому таймі гості великими силами пішли вперед, і моменти стали виникати і у тих, і біля інших воріт. Кілька разів кияни дійсно прощали суперників, але і Денис Бойко був змушений неодноразово рятувати свою команду.

У підсумку команда Олександра Хацкевича все ж дотягла до перемоги і забезпечила собі місце в 1/8 фіналу.

Нагадаємо, у першій грі, яка пройшла в Греції 14 лютого, "біло-сині" вирвали нічию - 2:2.

Жеребкування наступного раунду Ліги Європи відбудеться завтра, 22 лютого. Перші матчі 1/8 фіналу відбудуться 7 березня, у відповідь - 14 березня.