Динамо - Яблонець: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Динамо - Яблонець: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: "Динамо" - "Яблонець" (facebook.com/fcdynamoua)

РБК-Україна проведе трансляцію заключного поєдинку групового етапу Ліги Європи

Динамо - Яблунець. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 19:55, а дивитися гру можна на телеканалі "Футбол 1". Київське "Динамо" буде приймати чеський "Яблонець" в рамках шостого туру групового етапу Ліги Європи. Кияни ще в попередньому поєдинку гарантували собі вихід в плей-офф турніру. Букмекери віддають "біло-синім" явну перевагу.

13 грудня 19:55
Київ, НСК "Олімпійський"

Матч завершено 0:1

90+5 хв. "Динамо" мінімально поступилося "Яблонцю".

90 хв. Компенсовано п`ять хвилин до основного часу другого тайму.

90 хв. Беньямін Вербич отримав попередження.

89 хв.Томаш Бржечка замінив у складі "Яблонця" Мілоша Кратохвіла.

88 хв. Давід Говорка отримав "гірчичник".

85 хв. Володимир Шепелєв завдав удару з дальньої дистанції, який голкіпер парирував.

79 хв. У складі "Яблонця" замість Владимира Йововича у гру вступив Едуард Соболь.

75 хв. Травмованого Міккеля Дуелунда у складі "Динамо" замінив Олександр Андрієвський.

74 хв. Міккель Дуелунд отримав пошкодження та не зможе продовжити гру.

70 хв. Заміна у "Яблонця": замість Яна Храмости на поле вийшов Рафаель Акоста.

66 хв. У складі "Динамо" замість Артема Бєсєдіна у гру вступив Міккель Дуелунд.

64 хв. Володимир Шепелєв здалеку пробив у руки голкіперу "Яблонця".

61 хв. Георгій Цитаїшвілі пробіг лівим флангом і виконав передачу на Бєсєдіна - Артем влучив у стійку воріт "Яблонця".

60 хв. Заміна у складі "Динамо": замість Миколи Шапаренка на поле вийшов Георгій Цитаїшвілі.

52 хв. Микола Шапаренко після передачі з правого флангу від Томаша Кендзьори завдав удару в руки Властімілу Груби.

47 хв. Ян Храмоста з-за меж воротарського майданчика пробив над воротами киян.

46 хв. ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

47 хв. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО! Команди пішли на перерву за рахунку 0:1 на користь "Яблонця".

46 хв. Георгій Бущан у небезпечному епізоді захистив ворота "Динамо".

45 хв. Компенсовано одну хвилину до основного часу першого тайму.

44 хв. Артем Бєсєдін впав у штрафному майданчику, проте арбітр показав продовжувати гру.

37 хв. Після подачі з кутового та скидки від партнера Давід Лішка завдав неточного удару головою.

37 хв. Георгій Бущан у стрибку парирував небезпечний удар від Мартіна Долежала у правий кут воріт "Динамо".

36 хв. Томаш Кендзьора із близької відстані пробив повз ворота "Яблонця" після подачі з кутового з правого флангу від Віктора Циганкова.

29 хв.Тамаш Кадар отримав попередження.

21 хв. Георгій Бущан парирував удар здалеку від Яна Храмости.

18 хв. Удар здалеку від Мілоша Кратохвіла - м`яч у руках Георгія Бущана.

16 хв. Сергій Сидорчук пробив здалеку - Властіміл Груби забрав м`яча до рук.

12 хв.Мартін Долежал отримав жовту картку за симуляцію в штрафному майданчику киян.

1 хв. Матч розпочався.

- Лунає Гімн Ліги Європи.

- Стартові склади:

Динамо: Бущан, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелев, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Вербич, Бесєдін

Запасні: Бойко, Шабанов, Морозюк, Андрієвський, Цітаішвілі, Алібеков, Дуелун

Яблонець: Груби, Говорка, Хюбшман, Ганоусек, Кратохвил, Травник, Лишка, Долежал, Храмоста, Йовович, Голеш

Запасні: Гануш, Масопуст, Яніс Ікаунієкс, Акоста, Соболь, Янкович, Бречка

Три перемоги поспіль достроково гарантували "Динамо" перше місце в групі К, тоді як дебютант основної сітки Ліги Європи "Яблуниця", навпаки, не здобув жодної перемоги і завершить боротьбу на останньому місці.

Та попри те, що "біло-сині" лідерство у групі вже не втратять, мотивація на майбутній поєдинок у киян усе ж таки буде. Річ у тім, що раніше динамівцям не вдавалося подолати груповий турнір Ліги Європи без поразок. Зараз такий шанс є - на даний момент у команди Олександра Хацкевича три перемоги та дві нічиї.

Два стартові матчі "Динамо" завершило з однаковим рахунком 2:2 (у домашньому матчі з "Астаною" і на виїзді з "Яблонцем"), потім двічі обіграло "Ренн" - 2:1 на виїзді, 3:1 вдома. У п'ятому турі кияни на виїзді відсвяткували мінімальну перемогу над "Астаною" і достроково забезпечили собі вихід в 1/16 фіналу.

Виграти групу Ліги Європи киянам вдалося четвертий раз в історії виступів у турнірі - раніше це вдавалося в сезонах 2010/2011, 2014/2015 та 2017/2018. Лідером за цим показником є австрійський "Зальцбург" - у його доробку п'ять виграних груп Ліги Європи, у тому числі й у нинішньому сезоні.