Динамо - Аякс: онлайн трансляція

Динамо - Аякс: онлайн трансляція Фото: "Динамо" - "Аякс" (twitter.com/AFCAjax)

РБК-Україна проведе трансляцію матчу за вихід у груповий раунд Ліги чемпіонів

Динамо - Аякс. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна 28 серпня о 22:00, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1". Київське "Динамо" і амстердамський "Аякс" зійдуться в боротьбі за вихід в груповий раунд Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, невелика перевага на боці команди з Нідерландів.

28 серпня 22:00
Київ, НСК "Олімпійський"

Матч завершено 0:0

90+2 хв. Фінальний свисток! Нульова нічия - й "Динамо" вилітає у Лігу Європи.

87 хв. Тадич порушив правила проти Піварича, після чого отримав попередження.

85 хв. Заміна у "Аякса". ван де Беєк - Де Віт.

85 хв. Заміна у "Динамо". Буяльський - Русин.

82 хв. Знову щастить "Динамо"!! Зієш мав можливість поцілити фактично в порожні ворота з гострого кута, однак нападник не зміг цього зробити.

81 хв. Черговий сейв від Бойка! Після прострілу з лівого флангу Хунтелаар пробивав метрів із восьми.

79 хв. Заміна у "Аякса": Замість Вебера виходить Ейтінг.

70 хв. Шапаренко прихопив за футболку Шьоне, за що отримав жовту картку.

64 хв. Заміна у "Динамо": пішов з поля Сидорчук, замість нього вийшов Шапаренко.

63 хв. Гармаш прострілював на лінію воротарського майданчика, але Супряга не зміг дістатися до м'яча, аби замкнути.

62 хв. Швидка атака "Аякса" завершилася прострілом Мазрауї з правого флангу та неточним ударом де Беєка.

54 хв. Сидорчук порушив правила проти Зієша перед власним штрафним майданчиком, за що отримав попередження.

52 хв. Після навісу з лівого флангу Мазрауї пробив головою - Бойко витягнув м'яча з верхнього кута. Блискучий сейв Дениса!

50 хв. Де Беєк намагався пробити з меж штрафного майданчика, але м'яч полетів повз ворота.

46 хв. Денис Гармаш вийшов на поле замість Шепелєва.

46 хв. У киян є ще 45 хвилин, щоб забити два голи!

45+1 хв. "Динамо" вдалося вистояти перший тайм. Перерва, відпочиваємо.

42 хв. Денис Бойко рятує команду!!! Де Беєк прострілював із правого флангу, але воротар "Динамо" вчасно вийшов на перехоплення та нейтралізував загрозу після удару майже впритул від Хунтелаара.

36 хв. Момент у "Аякса"! Зієш пасом знайшов на лінії воротарського майданчика де Беєка, той підрізав м'яча у дотик, який пролетів поруч зі стійкою.

34 хв. Зієш зупиняє прорив Супряги, за що отримує "гірчичник".

28 хв. Після навісу з кутового Вербич підрізав м'яча головою, але повз ворота.

25 хв. Сидорчук наважився на удар по воротах, але його удар заблокували ще за межами штрафного майданчика.

22 хв. Піваріч виконав загострюючу передачу в чужу штрафну, але Буяльський не встиг до м'яча.

19 хв. Зіеш в дотик спробував нанести удар, але відправив м'яч у руки Бойка.

15 хв. Тадич не реалізовує пенальті, пробивши у стійку!

14 хв. Пенальті у ворота "Динамо"... Після подачі з кутового Кендзьора тримав де Лігта за футболку, Томаш отримав ще й жовту картку.

10 хв. Після навісу з лівого флангу де Беєк пробивав головою з кута воротарського майданчика, але, на щастя, м'яч полетів вище воріт.

5 хв. Який момент у "Динамо"!!! Після закидання до штрафного майданчика Вербич дотягнувся до м'яча, але воротар витягнув з дев'ятки.

4 хв. Кияни прессингуют, але не надто агресивно.

1 хв. Циганков навісив із лівого флангу, але м'яч прилетів у руки воротарю.

1 хв. Ввели м'яч в гру від центру поля футболісти "Динамо".

1 хв. Матч розпочався! Віримо в нашу команду!

- Лунає гімн Ліги чемпіонів на НСК "Олімпійський", сподіваємось, не востаннє у цьому сезоні.

- Футболісти обох команд вже розминаються на полі стадіону.

- Стартові склади:

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч - Шепелєв, Сидорчук - Циганков, Буяльський, Вербіч - Супряга
Запасні: Бущан, Че Че, Морозюк, Шапаренко, Гармаш, Шабанов, Русин

"Аякс": Онана - Мазраві, де Лігт, Блінд, Вебер - ван де Беек, Шьоне, де Йонг - Зієш, Хунтелаар, Тадіч
Запасні: Лампру, Крістенсен, Нерес, Ейтінг, Лаб'яд, де Віт, Баккер

- Динамівці гратимуть у домашному комплекті форми білого кольору (голкіпер - у салатовому), гості - у чорному (воротар - у синьому).

"Динамо" зазнало поразки на полі "Аякса" в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком 1:3 і ризикує не потрапити в груповий етап другий рік поспіль. Щоб проходити далі, "біло-синім" потрібно забивати двічі і не пропускати.

Київський клуб грав на груповому етапі в сезоні 2016/17, але минулого року оступився в кваліфікації. Чотириразовий володар Кубка європейських чемпіонів "Аякс" не грав на груповому етапі з сезону 2014/15, який був для голландців п'ятим поспіль в основній сітці. Три останніх походу "Аякса" в Лізі чемпіонів завершувалися в кваліфікації.

До звітного матчу суперники підходять у різному настрої. "Аякс" 25 серпня розгромив у чемпіонаті "Еммен" з рахунком 5:0, при тому, як і в грі з киянами відзначалися Тадіч та Зієш. "Динамо", у свою чергу, в той же день експериментальним складом (низка гравців отримала відпочинок перед ЛЧ) не змогло втримати перемогу в Одесі над "Чорноморцем", зігравши 1:1.