"Динамо" програло "Янг Бойз" і покинуло Лігу чемпіонів

"Динамо" програло "Янг Бойз" і покинуло Лігу чемпіонів Фото: Янг Бойз - Динамо (@tho_hodel)

Господарі матчу забили киянам два голи

Київське "Динамо" програло швейцарському "Янг Бойз" у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Зустріч проходила в Берні на стадіоні "Стад де Суісс" і завершилася з рахунком 2:0.

На 12 хвилині Гійом Оаро вивів "Янг Бойз" вперед, реалізувавши пенальті. На 89 хвилині відзначився Джордан Лотомба. У першій зустрічі кияни перемогли з рахунком 3:1.

"Динамо" залишає Лігу чемпіонів вже після зустрічі з першим суперником.Тепер "біло-сині" будуть виступати в раунді плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Зазначимо, другий рік поспіль українські клуби вилітають з ЛЧ від "Янг Бойз".

Нагадаємо, на поєдинок у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Янг Бойз" - "Динамо" з Італії прибули помічники тренерського штабу збірної України. За кандидатами в національну команду наживо спостерігали асистенти Андрія Шевченка - Мауро Тассотті і Андреа Малдера.