Динаміка цін на зернові дозволяє виробникам компенсувати витрати через введення квот на експорт зернових, - експерт

Динаміка цін на зернові дозволяє виробникам компенсувати витрати, що виникли внаслідок введення квот на експорт зернових. Таку думку на прес-конференції висловив директор ТОВ "Хліб Інвестбуд" Роберт Бровді, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами Р.Бровді, динаміка зростання ціни з закінчення минулого маркетингового року і станом на сьогоднішній день дозволяє компенсувати всі витрати сільгоспвиробникові з досить великою доданою вартістю.
"Якщо брати за результатами минулого року, середня ціна протягом року на ту чи іншу культуру складала близько 1250 грн, зокрема по зерну (пшениці) або по кукурудзі. На середину 2010/2011 МР, на сьогоднішній день, в наявності факт подорожчання цієї продукції порядку на 400-500 грн. Ринкова вартість продовольчої пшениці сьогодні коливається на рівні 1650-1750 грн, ринкова вартість фуражної кукурудзи становить 1500-1550 грн ", - зазначив Р.Бровді.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся