Діюча ВР може допрацювати до кінця своєї каденції, - О.Єфрємов.

Діюча Верховна Рада може допрацювати до кінця своєї каденції - 2012 р. Таку думку в інтерв'ю РБК-Україна висловив голова регламентного комітету ВР, лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
"Робота останніх двох років (ВР) буде ефективною", - запевнив О.Єфремов.
Коментуючи майбутнє можливе рішення Конституційного суду України (КСУ) щодо нелегітимності діючої коаліції, створеної за участю окремих депутатів, а не тільки фракцій, як того вимагає Основний закон, О.Єфремов сказав: "Президент висловився досить чітко з цього питання, що він виконає рішення КСУ і розпустить парламент. Але тут виникає питання - потрібне юридичне підгрунтя під такі дії. Так, при Юлії Тимошенко парламент діяв два роки, коли взагалі не було коаліції - але й не приймалося рішення про розпуск. Тому, тут виникнуть серйозні юридичні питання, які необхідно узгодити і вирішити".
Нагадаємо, КСУ може ухвалити рішення щодо відповідності існування діючої коаліції Основному закону до 11 квітня. Якщо рішення КСУ буде не на користь парламентської більшості, коаліція повинна буде переформатуватися, що призведе до перепризначення Кабінету міністрів України. У разі, якщо спікер ВР Володимир Литвин оголосить про розпуск коаліції і протягом 30 днів з цього моменту народні депутати не зможуть створити нову більшість, то у Президента Віктора Януковича з'явиться підстава оголосити про розпуск ВР та її позачергові вибори.
Діюча ВР обрана на позачергових виборах у 2007 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся