Deutsche Bank може вивести 350 млн доларів з Великобританії, - Bloomberg

НовиниФінанси    25.07.2017 - 13:11
Фото: Deutsche Bank (flickr.com Deutsche Bank)
Фото: Deutsche Bank (flickr.com Deutsche Bank)

У Deutsche Bank очікують відтоку клієнтів і активів з-за Brexit

Комерційний банк Deutsche Bank може вивести 350 млн доларів з Великобританії з-за вихід країни із Європейського союзу. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

"Deutsche Bank AG може вивести близько 300 мільярдів євро (350 мільярдів доларів) з балансу свого британського юридичної особи у Великобританії у Франкфурт, так як клієнтська торгівля і активи мігрують на континент після того, як Британія покине Європейський Союз", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що проект виведення коштів з Британії отримав назву Bowline. Початок проекту планується на вересень 2018, а завершити його планують до березня 2019. Відзначено, що 300 млрд євро еквівалентно майже п'ятої частини балансу Deutsche Bank, яка наприкінці минулого року становила 1,59 трлн євро.

Нагадаємо, згідно з даними нового дослідження, проведеного Асоціацією фінансових ринків в Європі і Boston Consulting Group і Clifford Chance, вихід з ЄС може коштувати банкам Великобританії, які займаються реструктуризацією через Brexit, 15 млрд євро (13,1 млрд фунтів стерлінгів) і може нанести матеріальний збиток" доходів цих установ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top