ua en ru

Депутати НФ вручили російський народний музичний інструмент Капліну, Добродомову і Березі

Депутати НФ вручили російський народний музичний інструмент Капліну, Добродомову і Березі Фото: засідання Ради

Під час ранкового засідання Верховної Ради народні депутати фракції "Народний фронт" вручили російський народний музичний інструмент балалайку депутатам Сергію Капліну, Дмитру Добродомову і Бориславу Березі, які, як свідчить листування Марії Столярової з телеканалу "Інтер", потрапили у парламент завдяки підтримці Кремля. Про це повідомляє прес-служба НФ.

"Від "Народного фронту" народним балалаєчникам і каналу "Інтер" ми даруємо інструменти, на яких вони повинні працювати", - сказав член фракції "Народний фронт" Юрій Береза, виступаючи з парламентської трибуни.

Депутати НФ вручили російський народний музичний інструмент Капліну, Добродомову і БерезіВін нагадав про оприлюднену нещодавно переписку між депортованою російською пропагандисткою з телеканалу "Інтер" Столяровою та деякими народними депутатами.

"Для мене сумно, що ми два роки воюємо фізично та ідеологічно з країною-агресором, але, незважаючи на це, до сих пір дехто не зрозумів, що ідеологічна війна, мабуть, важливіша, ніж те, що наразі відбувається на лінії зіткнення", - сказав Береза.

"Коли по каналам ходять такі депутати, як, наприклад, Каплін, який розповідає про те, як його особисто та його партію хвилює майбутня держави Україна та український народ, а з оприлюдненого листування випливає, що Каплін та його партія – це успішні проекти Росії. Мені сумно й боляче на це дивитись", - наголосив Юрій Береза.

Він підкреслив, що від згуртованості демократичних сил та розуміння розвитку нашої держави "залежить майбутнє наших дітей та онуків".

"Я не знаю, може, в когось з присутніх діти й онуки житимуть у якійсь іншій країні, за кордоном, а мої – ні, мені нема куди йти", - резюмував член "Народного фронту".