Демчишин передав держпідприємтсво екс-регіоналу під слідством

НовиниНадзвичайні події    25.01.2016 - 12:46
Фото: Володимир Демчишин
Фото: Володимир Демчишин

Демчишин призначив в. о. голови "Полтавського управління геофізичних робіт" Володимира Гладуна

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин своїм наказом призначив виконувачем обов'язків голови державного підприємства "Полтавське управління геофізичних робіт" Володимира Гладуна, що вже очолював це держпідприємтсво за попередньої влади, а нині проходить по кримінальній справі про розтрату держмайна, повідомляє "Радіо свобода".

Зазначається, що "Полтавське управління геофізичних робіт" - одне з небагатьох держпідприємств, що надає геофізичні послуги, супроводжує бурові роботи підприємств нафтогазового комплексу, що дає змогу відкривати та розробляти нові родовища.

Володимир Гладун очолював компанію у 2007-2012 роках, а потім був повторно призначений на цю посаду міністром Едуардом Ставицьким у 2013 році. Він був депутатом київської райради Полтави від Партії регіонів у 2010-2015 роках, балотувався від Партії регіонів до Верховної Ради на виборах 2012 року.

Гладун був звільнений з посади директора підприємства "Полтавське управління геофізичних робіт" невдовзі після перемоги Євромайдану навесні 2014 року.

Повідомляється, що Гладун проходить по справі №1201517000000816. Національна поліція Полтавської області підозрює тогочасне керівництво держпідприємства у розтраті державних коштів та укладанні завідомо збиткових контрактів за попередньою змовою з приватними суб'єктами господарської діяльності. Зокрема, слідчі розслідують багатомільйонні оборудки держпідприємства з фірмою "Полтавське підприємство геофізичних робіт", що зареєстрована на прийомну доньку Гладуна Оксану Шпак.

У січні відбувалась серія обшуків у рамках справи, з-поміж іншого, слідчі отримали доступ до банківських рахунків та документів фірми родички Гладуна, про що свідчить Єдиний реєстр судових рішень.

Його рідний брат Василь Гладун за минулої влади займав одну з керівних посад у НАК "Нафтогаз України", а також був помічником нардепа-регіонала Сергія Кацуби, що нині разом з братом перебуває у розшуку за підозрою у розтраті майна НАК "Нафтогаз України".

Гладун повідомив "Радіо свобода", що вже готується виконувати обов'язки директора "Полтавського управління геофізичних робіт", але, почувши запитання про кримінальну справу та контракти з родичами, поклав слухавку.

Міністр Демчишин не захотів коментувати призначення.

Нагадаємо, суд у Львові заарештував заступника директора Житомирського бронетанкового заводу за заволодіння коштами державного оборонного замовлення в сумі понад 23 млн гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Демчишин допускає, що Україна буде купувати російський газ Кабмін вирішив не продовжувати надзвичайні заходи на ринку електроенергії
On Top