Делегація України в ПАРЄ розкритикувала доповідь РЄ про права людини

Делегація України в ПАРЄ розкритикувала доповідь РЄ про права людини
Фото: Ірина Геращенко розповіла про доповідь Ради Європи з прав людини у світі

У доповіді немає інформації про порушення прав людини в Криму і окупованому Донбасі

Делегація України в ПАРЄ розкритикувала доповідь генерального секретаря Ради Європи про права людини Турбйорна Ягланда через відсутность в ній інформації про порушення прав людини в Криму і окупованому Донбасі. Про це в Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Геращенко зазначила, що українську делегацію обурив той факт, що в доповіді немає інформації про порушення прав людини в Криму і окупованому Донбасі, про тортури і арешти кримських татар, заручників.


"На нашу думку, Янгланд дав жахливу і цинічну відповідь. Він заявив, що нібито інформація про стан з правами людини в окупованому Криму та Донбасі не увійшла в щорічну доповідь про права людини, тому що у цей звіт включається інформація, отримана від спеціальних моніторингових місій РЄ. А так як в Криму і Донбас ніякі місії минулого року не допускалися, то й ніяка інформація доповідь не увійшла...Виходить, що якщо РФ закрила від світу окуповані території - то тепер РЄ буде мовчати про знущання над українцями і кримськими татарами? Просто ганьба. Наша делегація готує лист з обуренням цією позицією", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, Геращенко заявила про пом'якшення антиросійської риторики в ПАРЄ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся