Дефіцит бюджету Великобританії в липні 2011 р. склав 20 млн ф.с. проти 3,5 млрд ф.с. роком раніше

П'ятниця 19 серпня 2011 14:02

Дефіцит бюджету Великобританії в липні 2011 р. склав 20 млн фунтів стерлінгів проти 3,5 млрд фунтів стерлінгів за аналогічний період роком раніше. Відповідні дані опублікувало сьогодні Національне статистичне управління країни.
Оприлюднені показники виявилися значно кращими за очікування аналітиків, які прогнозували, що дефіцит бюджету Великобританії за звітний період складе 2,4 млрд фунтів стерлінгів.
Дані щодо дефіциту бюджету Великобританії виявилися значно кращими за прогнози завдяки збільшенню бюджетних надходжень за рахунок підвищення податку на прибутки компаній та введення нового банківського податку. За словами аналітиків, оприлюднені дані можна розцінювати як дуже позитивні. Вони можуть сприяти зміцненню довіри ринків до британської влади і розвіяти сумніви в здатності уряду Сполученого Королівства досягти цільових показників по бюджетному дефіциту на 2011 р.
У той же час, коментуючи ці показники, представники Міністерства фінансів Великобританії відзначили, що країна буде як і раніше дотримуватися програми жорсткої економії, незважаючи на деякий позитив, пов'язаний з публікацією статистичного бюро. "Оприлюднені сьогодні цифри, що демонструють збалансований бюджет в липні, свідчать про те, що країна планомірно скорочує держвидатки, - йдеться в заяві фінансового відомства. - У той же час на тлі останніх подій і зниження рейтингу США особливо важливо не відходити від намічених цілей і дотримуватися програми скорочення дефіциту бюджету".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся