У Давосі сьогодні стартує Всесвітній економічний форум

НовиниЕкономіка    20.01.2016 - 10:34
Фото: Всесвітній економічний форум
Фото: Всесвітній економічний форум

Економічний форум триватиме до 23 січня

В Давосі (Швейцарія) сьогодні, 20 січня, стартує Всесвітній економічний форум, який триватиме до 23 січня.

Відзначимо, до 22 січня на форумі в Давосі буде присутній президент України Петро Порошенко. Глава держави візьме участь у неформальних засіданнях світових економічних лідерів на тему "Імперативи на 2016 рік" та "Боротьба з гібридними погрозами".

Крім того, він зустрінеться з директором Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста Петером Мауэром, прем'єр-міністром Королівства Нідерландів Марком Рютте, а також з провідними представниками міжнародних ділових та інвестиційних кіл.

Форум також відвідає міністр фінансів України Наталія Яресько. В рамках зустрічей у Давосі міністр планує обговорити питання фінансової сфери в Україні, досягнення у виконанні програми реформ.

22 січня в Давосі відбудеться Український сніданок" на тему "Світ змінюється. Чи змінилася Україна?". Крім Яресько, в ньому візьме участь міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель скасувала свою поїздку на Всесвітній економічний форум у Давосі у зв'язку із загостренням внутрішньої напруженості в країні, викликаної ситуацією з біженцями.

Читайте в розділі

НБУ на 28 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,53

"Ощадбанк" подав скаргу до НКЦПФР щодо штрафу

Курс долара на міжбанку 27 жовтня незначно знизився до 25,54

On Top