Меркель скасувала візит на економічний форум у Давос з-за проблем з мігрантами

НовиниСуспільство    11.01.2016 - 09:13
Фото: Ангела Меркель
Фото: Ангела Меркель
У Кельні активісти протестують проти нападів на жінок Меркель обіцяє розглянути спрощення процедури депортації мігрантів

Ситуація в Німеччині загострилася після заворушень в Кельні, Штутгарті, Гамбурзі та ряді інших міст країни напередодні Нового року

Канцлер Німеччини Ангела Меркель скасувала свою поїздку на Всесвітній економічний форум у Давосі у зв'язку із загостренням внутрішньої напруженості в країні, викликаної ситуацією з біженцями. Про це повідомив міністр юстиції ФРН Хайко Маасу, пише Financial Times.

За словами німецького міністра юстиції Хайко Маасу, напади, яких зазнали жінки з боку мігрантом в Кельні, Штутгарті, Гамбурзі та ряді інших міст країни, стали "абсолютно новим рівнем організованої злочинності".

За його словами, напади сотень вихідців з країн Близького Сходу та Північної Африки могли бути заздалегідь підготовленою акцією.

Нагадаємо, ситуація в Німеччині загострилася після заворушень в Кельні, Штутгарті, Гамбурзі та ряді інших міст країни напередодні Нового року. У Кельні понад 500 жінок звернулися в поліцію із заявами про нападах і пограбуваннях.

Читайте в розділі

Погода на сьогодні: в Україні сніг з дощем, температура до +3

Тисячі потребують мільйонів: з якими вимогами на вулиці Києва вийшли профспілки

У Голландії з'явиться меморіал в пам'ять про жертв рейсу MH17

On Top