Данилюк заявив про необхідність завершення спецконфіскації "коштів Януковича"

НовиниПолітика    19.10.2016 - 22:21
Фото: Олександр Данилюк
Фото: Олександр Данилюк
Януковича можуть допитати після рішення російського суду, - джерело Заява РФ щодо "боргу Януковича" суперечить її позиції в суді Англії, - Данилюк

Це "реальний ресурс" для поповнення Держбюджету

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив про необхідність завершення спецконфіскації "коштів Януковича" (екс-президента України Віктора Януковича). Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Біля 40 мільярдів гривень - реальні кошти, але вони не конфісковані. "Кошти Януковича" не конфісковані більше двох років. Цей процес необхідно завершити, і новий закон, який був розроблений урядом і поданий до Верховної Ради, це питання вирішує. Тому це питання зараз до Верховної Ради. Голосуйте, будь ласка, ось є ресурс. Це більше ніж 40 мільярдів, а ми консервативно заклали 10,5", - заявив Данилюк.

Він також додав, що ще одним реальним ресурсом надходжень до бюджету є приватизація.

"Приватизація - це надзвичайно принципове питання. Тому що якщо подивитися скільки підприємств у нас не приватизовані, то знову схожа ситуація зі спецконфіскацією. От є ресурс, який втрачає свою вартість", - додав він.   

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України повідомила про підозру сину Віктора Януковича Олександру у причетності до заволодіння резиденцією "Межигір'я".

Читайте в розділі

Гончаренко задекларував квартири в Києві і Одесі і 90 тис. доларів готівки

Авіація РФ в небі Білорусі відпрацьовує удари по об'єктах України, - розвідка

Група підтримки України ЄК доповіла про прогрес у ключових реформах в країні

On Top