ГПУ підозрює сина Януковича у заволодінні резиденцією "Межигір'я"

НовиниПолітика    17.10.2016 - 16:46
Фото: Олександру Януковичу повідомили про підозру в заволодінні "Межигір'ям"
Фото: Олександру Януковичу повідомили про підозру в заволодінні "Межигір'ям"

Слідство оголосило Олександра Януковича у розшук

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру сину Віктора Януковича Олександру у причетності до заволодіння резиденцією "Межигір'я". Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"На підставі зібраних доказів повідомлено про підозру сину В. Януковича – О. Януковичу у причетності до зазначеного заволодіння державним майном за ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205, (організація створення фіктивних підприємств з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі), ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (пособництво у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах службовою особою шляхом зловживанням своїм службовим становищем), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 209 (пособництво в легалізації майна, одержаного злочинним шляхом) КК України", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що слідство оголосило сина Януковича в розшук та отримало дозвіл суду на його затримання з метою приводу для розгляду клопотання про обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, комендант Межигір'я Денис Тарахкотелік заявляє, що резиденція юридично досі належить екс-президенту України Віктору Януковичу.

On Top