Данилюк розповів, що потрібно зробити для отримання нового траншу МВФ

НовиниФінанси    13.01.2018 - 22:38
Фото: Олександр Данилюк (kmu.gov.ua)
Фото: Олександр Данилюк (kmu.gov.ua)

Зокрема йдеться про закони щодо приватизації й Антикорупційного суду

Для отримання наступного траншу за програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) владі України необхідно ухвалити низку реформ: і щодо Антикорупційного суду, і щодо приватизації. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв'ю "Голосу Америки".

"Те, що треба було зробити для отримання наступного траншу, - це досить непрості реформи... І саме через це і є певна затримка в часі. Наприклад, те саме створення Антикорупційного суду - це насправді одна з найскладніших змін, і воно має відбутися правильно. І тому, навіть якщо ми трішки часу втратили, головне, щоб ми зрештою отримали правильний, незалежний, ефективний Антикорупційний суд", - сказав він.

За його словами, те ж саме стосується й інших вимог.

"Щодо ухвалення закону про приватизацію, то від того, яким буде цей закон, залежить, чи буде у нас прозора приватизація, чи не буде. І тому краще трішки більше часу вкластися, щоб це був якісний законопроект, щоби на його базі відбувалася приватизація, ніж зараз поспішати з ухваленням відповідних законопроектів, щоб потім не було довіри до цього процесу (приватизації - ред.)", - додав Данилюк.

При цьому міністр зауважив, що затягувати не можна.

"Я не говорю, що можемо чекати ще місяць-два-три, треба досить швидко рухатися. Тобто, президент подав закон про створення Антикорупційного суду... Потім, закон про приватизацію - він уже готовий. І решта реформ, вони зараз на стадії, коли їх треба ухвалювати, швидко ухвалювати. І це відкриє нам шлях до наступного траншу (МВФ - ред.)", - запевнив голова Мінфіну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд вимагає ухвалити закон про Антикорупційний суд до 25 січня 2018 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top