Кабмін спростив перевод дачних будинків в житлові

Кабмін спростив перевод дачних будинків в житлові
Фото: засідання Кабміну (kmu.gov.ua)

Відповідну постанову Кабміну прокоментував міністр регіонального розвитку

Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно з якою дачні будинки стало легше переводити в житлові. Про це повідомила прес-служба віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

"Спрощена процедура дозволить українцям, які мають намір перевести дачний або садовий будинок в житловий, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості - звіту про проведення технічного огляду. Це насамперед усуне корупційну складову і можливість подвійного тлумачення і пов'язаних з цим зловживань", - наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін схвалив введення обліку поверхневих водних об'єктів в Україні. В Україні цей облік не здійснювався з 1957 року. Передбачається, що нова система контролю наблизить українське законодавство до європейських стандартів.

"Це важливий крок для отримання сучасної, достовірної та точної інформації про поверхневі водні об'єкти України, яка необхідна для ефективного управління водними ресурсами. Це ще один черговий крок по впровадженню в Україні європейських принципів і стандартів управління водними об'єктами в рамках імплементації Водної Рамкової Директиви ЄС", - нагадав глава Міністерства екології Остап Семерак.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся