ru ua

Д.Москаль: В Київраді почнеться перерозподіл голів комісій

Найближчим часом в Київраді почнеться перерозподіл посад голів комісій. Про це журналістам заявив лідер фракції "Республіка Київ" Денис Москаль, передає корреспондет РБК-Україна.

"Блок Леоніда Черновецкого сьогодні розпадається приблизно на три групи: бізнес-група, група впливу сім'ї Леоніда Черновецкого і група впливу Олеся Довгого, а більшість голів комісій саме і представляли Блок Леоніда Черновецкого. Зрозуміло, що зараз буде перерозподіл голів комісій. Я думаю, що воно проходитиме у форматі,.. коли з комісії в комісію переходитиме небагато депутатів, а люди, які представляли сім'ю Леоніда Черновецкого і були переважно на посадах голів комісій, будуть просто зміщені з таких позицій", - сказав Д.Москаль.

Крім того, Д.Москаль відзначив, що на посаду голови бюджетної комісії претендує Анатолій Брезвін (фракція Народної партії), на комісію з питань землекористування претендує представник Партії регіонів, а на посаду комісії з питань екології претендує Олег Петькун (фракція "Республіка Київ").

Лідер фракції Блоку Юлії Тимошенко Тетяна Меліхова заявила, що частина депутатів, що покинула ряди Блоку Л.Черновецкого, на сьогоднішній день вже веде переговори про вступ до фракції Партії регіонів. Також вона висловила сумнів щодо наявності в Київраді конструктивної більшості.

Депутат Сергій Березенко, який покинув ряди Блоку Л.Черновецького, повідомив, що діючий мер Києва Леонід Черновецький не підтримує рішення сімнадцяти депутатів Київради про вихід зі складу фракції Блоку свого імені. "Він, як я розумію, не підтримує це рішення і вважає, що фракція повинна зберігатися. Він, в принципі, політик досвідчений і не може тиснути на людей щодо конкретних пропозицій", - підкреслив С.Березенко.