Чумак виходив з БПП і припиняє членство в НАПК

НовиниПолітика    28.01.2016 - 16:42
Фото: Віктор Чумак
Комітет Ради схвалив постанову про складання повноважень з нардепа Чумака

Однак нардеп залишається працювати в парламенті

Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенко" Віктор Чумак припиняє членство у фракції, однак залишається працювати в парламенті, відмовляючись від робіт по Національному агентству з питань запобігання корупції. Про це політик повідомив журналістам, передає кореспондент РБК-України.

"Припиняю членство у фракції. Я виходжу з фракції БПП",- сказав Чумак і повідомив, що вже зареєстрував в Апараті парламенту відповідну заяву.

Депутат планує залишитися позафракційним. Також Чумак вирішив відмовитися і від роботи в НАПК.

"Невідомо, коли воно почне працювати, це правда, трохи з обрізаними повноваженнями. Виникає питання, що потрібно робити: додавати їм повноважень тут чи йти туди працювати з обрізаними повноваженнями і не відомо коли... Ми про це дебатували з учорашнього вечора - і з нашою групою в БПП, вирішили, що тут (у парламенті - ред.) ще можна щось зробити, а там (в НАПК, - ред.) можна піти і нічого не зробити і втратити",- додав він.

Депутат пояснив причини свого виходу розходженням позицій з керівництвом фракції.

"Саме фракція не дає голоси за найбільш значущі антикорупційні ініціативи. Саме фракція веде іноді словами її голови дискредитаційну кампанію проти антикорупційних законів",- пояснив Чумак.

"Мені дуже важко втрачати потужний інструмент політичної діяльності, яким є фракція... У фракції залишаються мої друзі і найближчі соратники. Але я прийняв важке і складне для мене рішення вийти з фракції. Вважаю неможливим перебувати у фракції, де розходяться справи і слова",- підсумував він.

Коротко: Рішення про участь у конкурсі на посаду члена НАЗК я приймав не один. Я був делегований туди коаліцією громад...

Опубліковано Віктором Чумаком 28 січня 2016 р.

Нагадаємо, 27 січня, регламентної комітет Верховної Ради України проголосував за винесення у сесійну залу постанови про складання депутатських повноважень з нардепа від "Блоку Петра Порошенко" Віктора Чумака.

Читайте в розділі

Обама вважає помилкою прийняття Конгресом закону про позови через 11 вересня

Конгрес США скасував вето Обами на закон про позови до Саудівської Аравії через теракти 11 вересня

США вирішили збільшити кількість військових в Мосулі

On Top