ua en ru

Чубаров закликав Київ і Захід зайняти єдину позицію невизнання виборів РФ у Криму

Чубаров закликав Київ і Захід зайняти єдину позицію невизнання виборів РФ у Криму Фото: Рефат Чубаров (РБК-Україна)

На його думку, необхідно максимально посилити санкції, ізолювати Росію та всіх її правителів

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що Україна та її західні партнери повинні зайняти єдину позицію невизнання виборів президента Росії, які Кремль планує провести в анексованому Криму. Про це він сказав в інтерв'ю "Крим.Реалії".

"Якщо Путін правитиме Росією, то для нього повинна створитися ситуація, загрозливіша, ніж здача, повернення Криму. Загрозливішими умовами може бути вибух самої Росії - розпад, повстання. Сучасний світ, наші партнери разом із Україною в змозі підготувати ці умови. Необхідно максимально посилити санкції, ізолювати Росію та всіх її правителів від усіх процесів, що відбуваються в світі й життєво важливі для самої Росії", - заявив Чубаров.

На його думку, проведення виборів президента РФ у Криму "має зараз спонукати всіх нас прийняти єдину позицію невизнання цих виборів".

"Як і невизнання статусу тієї особи, яка буде обрана президентом у результаті проведення виборів і на території Криму. Якби зараз світ поставив таку умову, Путін підпав би під повну персональну ізоляцію", - переконаний глава Меджлісу.

Нагадаємо, 27 січня 2018 року Чубаров закликав кримчан усіх національностей бойкотувати вибори президента Росії, що 18 березня планують провести на анексованому півострові.