Надзвичайних заходів з охорони Київради не планувалося, - міська влада

Керівництво Київради не планувало надзвичайних заходів щодо забезпечення безпеки пленарного засідання 13 листопада. Про це МедіаРегіону повідомило джерело, наближене до секретаря Київради Галини Гереги.

«Опозиція подала заявку на два мітинги: один біля стін міськради, другий - поблизу Верховної Ради. При цьому вони спочатку заявили малу кількість мітингувальників на Хрещатику. Вже вчора було очевидно, що біля стін Київради буде суто символічна акція - з нечисленною, можливо, проплаченою масовкою, а основну увагу опозиція приділить пікетуванню Верховної Ради», - сказало джерело.

За його словами, той факт, що Київраду охороняла досить велика кількість міліції, пояснюється самостійним рішенням МВС, що не викликане якими-небудь проханнями з боку міської влади.

«Ймовірно, у них свої резони, адже було заздалегідь відомо, що опозиція лише позначить свою присутність протягом півгодини, після чого піде з-під стін Київради. Ви бачили, що велика частина міліції вже пішла супроводжувати колону опозиції до ВР, і жодних надзвичайних заходів з охорони будівлі Київради не робиться", - пояснило джерело.

Нагадаємо, що на сьогоднішню сесію винесено більше двохсот питань. Депутати вже проголосували за внесення змін до міського бюджету, прийнявши дотацію від Кабміну. Внесено зміни до Програми соцекономрозвитку і міського бюджету. Йдеться про 104 мільйони гривень, які буду спрямовані на виплату зарплат бюджетникам. Ще 50 мільйонів місто отримало у вигляді субвенцій на компенсацію проїзду пільговиків у громадському транспорті.

П'ять мільйонів гривень спрямували на виплату зарплат працівникам комунальних підприємств. Для того, щоб продовжити реконструкцію проспекту Перемоги, виділено 6,7 мільйона гривень, Андріївського узвозу - 5,3 мільйона гривень. Крім того, за рахунок допомоги від держави 11 мільйонів гривень направили на будівництво гідровузла в Бортничах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся