Чистий прибуток Swiss Re в III кварталі ц.р. виріс майже в 2 рази - до 618 млн дол

Чистий прибуток швейцарської перестрахувальної компанії Swiss Re в III кварталі 2010 р., доступний для розподілу серед акціонерів, склав 618 млн дол., що майже в 2 рази більше чистого прибутку в обсязі 314 млн дол. за аналогічний період роком раніше. Такі дані містяться в поширеному сьогодні звіті компанії, передає РБК.
Виручка компанії за звітний квартал скоротилася на 20,6% і становить 8,25 млрд дол., тоді як за підсумками III кварталу 2009 р. цей показник був зафіксований на рівні 10,4 млрд дол. При цьому доподатковий прибуток Swiss Re за липень-Вересень 2010 досяг 854 млн дол., тоді як за аналогічний період роком раніше компанія отримала прибуток до оподаткування у розмірі 562 млн дол. (зростання на 52%).
Swiss Reinsurance Company Ltd. заснована в Цюріху в 1863 р. і є однією з найбільших компаній, що займаються перестрахуванням. Swiss Re пропонує страховку життя, власності і бізнесу. До сфери її послуг входить також допомога компаніям, схильним фінансовим ризикам. Представництва компанії знаходяться більш ніж в 25 країнах світу. В даний час кількість співробітників Swiss Re налічує понад 11,5 тис. осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся