Чистий прибуток "Нафтогазу" за I півріччя 2016 склав 21,8 млрд гривень

НовиниЕнергетика    05.08.2016 - 21:28
Фото: "Нафтогаз" заробив понад 20 млрд гривень в цьому році
Фото: "Нафтогаз" заробив понад 20 млрд гривень в цьому році

НАК опублікувала попередній фінансовий звіт

За результатами I півріччя 2016 року Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" отримала чистий прибуток на 21,8 млрд гривень. Про це йдеться в попередньому звіті компанії.

Повідомляється, що компанія отримала доходи в розмірі 34,3 млрд гривень, у тому числі 18,8 млрд гривень - валовий прибуток від транзиту газу, 12,9 млрд гривень - валовий прибуток по сегменту "Оптова торгівля природним газом", 2,6 млрд гривень - інші доходи.


Також повідомляється, що зазначені доходи частково в сумі 12,5 млрд гривень були зменшені на 5,5 млрд гривень - ПДВ, донарахований на вартість послуг з транзиту для ПАТ "Газпром". "Нафтогаз" очікує, що суми ПДВ будуть відшкодовані ПАТ "Газпром" після прийняття відповідного рішення Стокгольмським арбітражем. Крім того, 4,2 млрд гривень складають фінансові витрати (відсотки за кредитами і т. д.) і 2,8 млрд гривень - втрати від курсових різниць через девальвації гривні.

Відзначимо, сума прибутку, отриманого компанією за I півріччя 2016 року, не враховує витрат на збільшення резерву сумнівних боргів у розмірі 1,0 млрд гривень, оскільки у відповідності з постановою КМУ від 03.10.12 р. №899 нарахування такого резерву до затвердження фінансового плану в установленому законодавством порядку заборонено.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики Ігор Насалик звинуватив главу "Нафтогазу" Андрія Коболєва у невірному виборі періоду закупівель газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся