Чистий прибуток європейського EADS в III кварталі 2013 р. виріс на 45% - до 436 млн євро

Європейський аерокосмічний і оборонний концерн (EADS), материнська компанія найбільшого європейського авиастроителя Airbus повідомив про поліпшення фінансових показників за підсумками 9 місяців 2013 р. Виручка компанії виросла на 7% - до 40 млрд євро по відношенню до відповідного періоду 2012 р. чистий прибуток за той же період виріс на 36% - до 1,2 млрд євро. Ця інформація міститься в опублікованому сьогодні звіті компанії.

Європейський аерокосмічний і оборонний концерн (EADS), материнська компанія найбільшого європейського авиастроителя Airbus повідомив про поліпшення фінансових показників за підсумками 9 місяців 2013 р. Виручка компанії виросла на 7% - до 40 млрд євро по відношенню до відповідного періоду 2012 р. чистий прибуток за той же період виріс на 36% - до 1,2 млрд євро. Ця інформація міститься в опублікованому сьогодні звіті компанії.

Скоригований показник EBIT (прибуток до оподаткування і виплати відсотків, а також без урахування разових факторів), який EADS вважає ключовим для відображення прибутковості бізнесу, збільшився до 2,3 млрд євро (порівняно з 1,9 млрд євро того ж періоду 2012 р.), у тому числі до 1,2 млрд євро - у основний "дочки " - Airbus (1,7 млрд євро за той же період 2012 р.). Маржа за цим показником склала 5,8%.

Виручка компанії за III квартал 2013 р. виріс на 10,6% по відношенню до відповідного періоду 2012 р. - до 13,6 млрд євро. Чистий прибуток склав 437 млн євро - на 45% вище, ніж за той же період 2012 р., що збіглося з очікуваннями аналітиків (за даними Reuters).
Основним драйвером зростання прибутку стали збільшилися майже в два рази (до 138,2 млрд євро) обсяги нових замовлень. EADS оцінює вартість портфеля замовлень за станом на кінець вересня 2013 р. в 642,5 млрд євро. EADS прогнозує, що світова економіка та обсяги авіаперевезень будуть продовжувати зростати, у зв'язку з чим компанія підвищила річний прогноз за обсягом замовлень: комерційних повітряних суден Airbus - до "понад 1200" одиниць, поставок - до "понад 620" з більш раннього прогнозу "понад 600" одиниць. Таким чином, EADS істотно випереджає свого основного конкурента Boeing за обсягом замовлень, але серйозно відстає за розмірами поставок.

Прогноз компанії за скоригованим показником EBIT за підсумками всього 2013 р. зберігся на рівні 3,5 млрд євро.

EADS є найбільшої європейської корпорації аерокосмічної промисловості. Компанія офіційно зареєстрована в Амстердамі і має дві штаб-квартири: у Парижі (Франція) і Оттобрунне (Німеччина). У липні 2013 р. концерн EADS оголосив про перейменування в Airbus Group і реорганізації компанії, яка буде складатися з трьох підрозділів: власне Airbus (цивільні літаки), Airbus Defense & Space (оборонні та космічні розробки, включаючи військово-транспортні літаки) та Airbus Helicopters (цивільні та військові вертольоти). При цьому в єдиний оборонно-космічний сегмент ввійшли колись самостійні "дочки" EADS - Airbus Military (виробник транспортних літаків), Astrium (виробник космічних апаратів) і Cassidian (постачальник рішень в області безпеки, включаючи кібербезпека і захищені комунікації). Штат компанії налічує понад 140 тис. співробітників по всьому світу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся