Чистий прибуток Deutsche Bank у II кварталі скоротився в 1,8 рази - до 661 млн євро

Чистий прибуток найбільшого в Німеччині банку Deutsche Bank AG в II кварталі 2012 р. скоротився в 1,8 рази і склав 661 млн євро проти 1,2 млрд євро в II кварталі 2011 р.

Чиста виручка групи за звітний квартал досягла 8 млрд євро, що на 6% нижче аналогічного показника річної давності в розмірі 8,5 млрд євро. Доподатковий прибуток банку за звітний квартал склав 960 млн євро, що в 1,8 рази нижче аналогічного показника за підсумками II кварталу 2011 р. у розмірі 1,8 млрд євро. Зниження цього показника на 46% пов'язано зі зниженням виручки у звітному періоді на тлі що ускладнилася операційного середовища, а також збільшені загальних та адміністративних витрат.

Deutsche Bank є найбільшим банківським концерном Німеччини. Заснований в 1870 р. Включає комерційні, іпотечні, інвестиційні банки. Штаб-квартира знаходиться у Франкфурті-на-Майні. Штат співробітників перевищує 80 тис. осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся