ru ua

Чистий прибуток американської United Technologies за II квартал 2013 р. виріс на 6% - до 1,56 млрд дол

Чистий прибуток американської корпорації United Technologies Corp. (UTC) за підсумками II кварталу 2013 р. склав 1,56 млрд дол., що на 6% більше аналогічного показника річної давності у розмірі 1,33 млрд дол. Такі дані містяться в опублікованому сьогодні звіті UTC.

Чистий обсяг продажів компанії в березні-червні 2013 р. виріс на 16% - до 16 млрд дол. проти 13,8 млрд дол. за аналогічний період 2012 р. Зростанню показника частково сприяли покупки активів, говориться в повідомленні компанії. Скоректований прибуток на акцію компанії від операцій, що продовжуються, склав 1,7 дол. проти 1,62 дол./акція у II кварталі 2012 р.

Аналітики чекали, що скоректований прибуток на акцію складе 1,57 дол. при обсязі продажів в 16,37 млрд дол.

Компанія пояснила отримані результати покупкою виробника авіазапчастин Goodrich в 2012 р.

У компанію входять такі підрозділи, як Pratt & Whitney (проводить авіадвигуни), Otis (проводить ліфти) і з недавнього часу UTC Aerospace Systems (недавно створений підрозділ на базі активів Goodrich і Hamilton Sundstrand).

United Technologies Corp. - диверсифікована корпорація, що спеціалізується на виробництві устаткування для будівельної індустрії і широкого спектру продукції для аерокосмічної галузі, - від бортової електроніки до ракетних двигунів. UTC також виробляє вертольоти мазкі Sikorsky.