У Чернігівській області чиновник отримав 5 років в'язниці за розкрадання коштів на ремонт школи

НовиниНадзвичайні події    18.04.2017 - 15:38
Фото: розкрадання коштів
Фото: розкрадання коштів

Керівник Чернігівської РДА присвоїв 400 тис. гривень

Варвинський районний суд Чернігівської області виніс обвинувальний вирок керівнику відділу райдержадміністрації, привласнивши 400 тис. гривень бюджетних коштів, виділених на реконструкцію школи. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

"Ремонт у місцевому навчальному закладі проводився київською комерційною організацією, яка виграла тендер і отримала більше 2 млн гривень з державного бюджету", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією правоохоронців, керівник відділу РДА та начальник державного будівельного підприємства домовилися з підрядником про завищення обсягів та вартості робіт. В результаті кошторис виріс майже на 400 тис. гривень.

Суд визнав керівника одного з відділів місцевої РДА винним за ч. 4 ст. 191 і ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу. Злочинцю призначено покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. 2 інших фігурантів кримінальної виробництва притягли до відповідальності за статтями 366 та 358 КК. Один засуджений до 2 років позбавлення волі з випробувальним терміном, іншому призначили штраф.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі на хабарі затримали слідчого одного з райвідділів поліції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top