У Чернігівській області засуджено командира в/ч за систематичні хабарі

НовиниНадзвичайні події    26.11.2016 - 10:31
Фото: одержання хабара
Фото: одержання хабара

Офіцер отримував гроші за направлення солдат на проходження служби до місць їхнього проживання

У Чернігівській області засуджено командира підрозділу однієї з військових частин за систематичне одержання неправомірної вигоди від підлеглих солдат. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

Установлено, що вказаний командир вимагав та отримував від військовослужбовців строкової служби грошові кошти за направлення проходження служби до місць їхнього проживання.

"Загалом у такий спосіб протягом лютого-березня 2016 року він одержав від 22 солдат 4400 гривень", - йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, під час ухвалення рішення щодо призначення покарання судом враховано щире каяття, визнання особою своєї вини та добровільне відшкодування до державного бюджету суми в розмірі 4400 гривень.

Повідомляється, що офіцера визнано винним Козелецьким районним судом Чернігівської області за ч. 1 ст. 368 КК та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше в Херсонській області правоохоронці затримали прокурора одного з місцевих прокуратур, який вимагав хабар у розмірі 35 тис. гривень.

On Top