"Чернігівгаз" розповів про причини встановлення лічильників газу у багатоквартирних будинках

НовиниЕнергетика    13.10.2016 - 09:00
"Чернігівгаз" розповів про причини встановлення загальнобудинкових лічильників газу у багатоквартирних будинках
"Чернігівгаз" розповів про причини встановлення загальнобудинкових лічильників газу у багатоквартирних будинках
Голова Чернігівської облради потрапив у ДТП Протягом 2016 року в Чернігівській області зафіксовано понад 750 крадіжок газу

Всього до кінця року планується встановити 621 вузол обліку, що компанія виділяє 19 млн грн, на сьогодні вже 148 будинків обладнані будинковими приладами. Про це журналістам на прес-конференції повідомили керівники ПАТ "Чернігівгаз".

"Хочу ще раз підкреслити, що жодна законодавча норма не передбачає встановлення побутовому споживачеві саме квартирного приладу. Те що ми зараз чуємо від деяких чиновників, є не що інакше, як маніпулюванням громадською думкою або небажанням вивчити закон. Встановлюючи будинкові лічильники, "Чернігівгаз" не порушує прав споживачів і виконує свою роботу в рамках тих документів, які були затверджені Урядом і Нацкомісією", - підкреслила голова правління "Чернігівгазу" Алла Ярова.

Як заявив комерційний директор "Чернігівгазу" Сергій Савченко, показники лічильника, тобто загальна кількість спожитого мешканцями будинку природного газу, щомісяця в автоматичному режимі буде надходити в газорозподільну компанію. "Дані за індивідуальними лічильниками будуть відніматися від показань будинкового. А інше паливо буде рівномірно розподілено на кожного зареєстрованого мешканця будинку", - повідомив Савченко.

"Після офіційної відмови від встановлення лічильника за рахунок "Чернігівгазу", ми повинні перевести споживачів на збільшені норми споживання. Зокрема, замість чинної норми 4,4 м куб споживач буде оплачувати 9,8 м куб на місяць на людину, а замість 7,1 м куб - 18,3 куб. м надалі відмовникам необхідно буде до 1 січня 2018 року встановити прилади обліку в квартирах за свій рахунок. В іншому випадку, згідно із Законом України, газопостачання повинно бути припинено", - зазначив директор з капітального будівництва "Чернігівгазу" Сергій Нагорний.

Теги: Чернігів
Читайте в розділі

Нафта Brent торгується нижче 52 доларів за барель

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для промспоживачів на листопад

Україна у вересні збільшила виробництво електроенергії на 1%

On Top