"Чернігівгаз" передав благодійну допомогу у зону АТО

Новини Енергетика 13.10.2017 - 10:48
Фото: газ (УНІАН)
Фото: газ (УНІАН)

Від дня оголошення часткової мобілізації свій військовий обов`язок виконали 53 співробітника "Чернігівгазу"

ПАТ "Чернігівгаз" визначило переможців конкурсу дитячих малюнків "Безпечна Україна" до Дня захисника України. Разом з кращими малюнками, газовики передали військовим благодійну допомогу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В конкурсі дитячих малюнків "Безпечна Україна" взяли участь 450 школярів з усієї Чернігівської області. Клієнти "Чернігівгазу" визначили трьох переможців у відкритому онлайн-голосуванні.

Впродовж тижня кожен бажаючий міг у відкритому доступі на сайті "Чернігівгазу" залишити свій голос за вподобані твори 20 номінантів. За підсумками інтернет-голосування І місце виборола робота Свириденко Анни з Линовиці – вихованиці Прилуцького районного будинку школяра з результатом 596 голосів. Другу сходинку посіла Бондар Єкатерина з Коропа, отримавши 427 балів. Третє місце зайняла також вихованиця Прилуцького будинку школяра з с.Івківці  – Заболотна Лілія, яка набрала 221 голос.

"Через малюнки діти можуть донести до захисників свої почуття, емоції і водночас продемонструвати власний талант, - зазначила голова правління "Чернігівгазу" Алла Ярова. - В кожну роботу вкладено душу. І саме така підтримка для наших бійців, які зараз знаходяться на передовій, є безцінною. Сподіваємося, що ці послання дійсно стануть для них оберегами і додадуть впевненості у власних силах і в перемозі".

Переможиця отримала сучасний смартфон Xiaomi Redmi 4x, срібна призерка - павербанк для заряджання смартфону та навушники, третя фіналістка - павербанк. Всім учасникам благодійного проекту "Чернігівгазу" будуть вручені заохочувальні призи – альбоми з символікою конкурсу.

Паралельно компанія зібрала для передачі на Схід теплі ковдри і медикаменти. Благодійну допомогу разом з 20-ма кращими малюнками волонтери передадуть бійцям АТО. За словами голови правління компанії, така акція є найбільш вдалим способом підтримати українських воїнів.

Від дня оголошення часткової мобілізації свій військовий обов`язок виконали 53 співробітника "Чернігівгазу". На сьогодні 10 газовиків мобілізовані до лав збройних сил України, три з них служать за контрактом.