"Чернігівгаз" інвестував у систему газопостачання регіону майже 42 млн гривень

НовиниЕнергетика    15.05.2017 - 14:02
"Чернігівгаз" інвестував у систему газопостачання регіону майже 42 млн гривень
"Чернігівгаз" інвестував у систему газопостачання регіону майже 42 млн гривень

25,6 млн гривень ПАТ "Чернігівгаз" виділило на встановлення лічильників газу населенню

В рамках виконання інвестиційної програми 2016 року ПАТ "Чернігівгаз" направило 41,7 млн гривень на заміну обладнання та забезпечення безаварійної роботи газорозподільної системи регіону, що майже на 20% перевищило інвестиції 2015 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Пріоритетними напрямками роботи компанії в минулому році стала модернізація газотранспортної мережі та забезпечення комерційного обліку газу у побутових споживачів. Так, у 2016 році 16,1 млн грн або 39% ПАТ "Чернігівгаз" направило на оновлення обладнання 31 газорегуляторної споруди, капремонти 17 станцій катодного захисту, заміну зношених ділянок газопроводів і закільцевання мереж.

У той же час, понад 60% коштів, а це 25,6 млн грн ПАТ "Чернігівгаз" виділило на встановлення лічильників газу населенню. На сьогодні із запланованих 630 загальнобудинкових вузлів обліку газу фахівцям компанії залишається змонтувати тільки 4 прилади. Крім того, 4,8 млн гривень були спрямовані на оснащення додаткових 2,4 тис. індивідуальних приладів в квартирах з плитами і водонагрівачами.

"Фінансування інвестпрограми здійснюється за рахунок коштів "Чернігівгазу", що надходять від тарифу на розподіл газу. У 2016 році він становив всього 0,84 грн за м куб. З цих коштів компанія повинна вчасно виплатити заробітну плату, оплатити податки, забезпечити обслуговування споживачів і в цілодобовому режимі підтримувати робочий стан газорозподільної системи області. Однак через низький рівень розрахунків і велику кількість отримувачів субсидій, навіть ці гроші компанія не отримує в повному обсязі", - розповів технічний директор "Чернігівгазу" Віталій Черчович.

Він також зазначив, що сьогоднішня методика формування тарифу на розподіл призводить до нерівномірних надходжень тарифних засобів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Чернігів
On Top