ru ua

В Чернігові біля виборчих дільниць роздаватимуть безкоштовні квитки на концерт

В Чернігові біля виборчих дільниць роздаватимуть безкоштовні квитки на концерт Фото: вибори в Чернігові

Листівки стосовно концерту напередодні виборів роздавались з наметів благодійного фонду "Укроп"

В Чернігові біля виборчих дільниць на Проспекті Миру, 137 та вул. Осипенко, 2 невідомі розмістили намети, де роздаватимуться квитки на концерт 26 липня о 19:00 за участю Івана Дорна, а також гуртів "Друга ріка" та "Нікіта". Про це повідомляє Громадянська мережа "Опора".

Як зазначається, інформаційні листівки стосовно концерту напередодні виборів роздавались на вулицях Чернігова з наметів благодійного фонду "Укроп".

Повідомляється, що в листівках міститься заклик проголосувати аби отримати квиток.

"Проголосуй та отримай безкоштовний квиток на концерт у фірмових наметах біля виборчих дільниць. Дякуємо за небайдужість до майбутнього Чернігова і за вашу участь у голосуванні!", - йдеться у листівках.

Разом з тим, відзначається, що відповідно до п. 14 ст. 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України", забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація є непрямим підкупом виборців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на виборах у Чернігові рекордно низька явка, проголосували близько 16% жителів.