Через конвертаційний центр, що відмивав гроші під виглядом вантажних перевезень, пройшло близько 10 млн грн

Підрозділом організації боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Державною податковою адміністрацією (ДПА) у Рівненській області спільно з податковою міліцією та УСБУ в Рівненській області ліквідовано конвертаційний центр, до складу якого входили 4 юридичних та 3 фізичних суб'єктів господарської діяльності, повідомляє прес-служба ДПА України.
Організатори центру під виглядом надання послуг у сфері вантажних перевезень без наявності відповідних ліцензій отримували грошові кошти від легальних суб'єктів господарської діяльності України на власні банківські рахунки для подальшої їх конвертації у готівку. Сума проведених операцій за цей період становить близько 10 млн грн.
Тривають заходи щодо арешту 31 банківського рахунку підприємств, що входять до складу конвертаційного центру, проводяться інші заходи, спрямовані на відшкодування збитків, завданих державі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся