Челсі - ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Челсі - ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Челсі - ПСЖ

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Челсі" - "ПСЖ" розпочнеться РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Гол Кавані в кінці першого матчу дозволив ПСЖ виграти, нс рахунок для двоматчевого протистояння дуже слизький.

"Челсі" - "ПСЖ", 1:2
Гол: Коста, 27 - Рабьо, 16, Ибрагимович, 67
Челсі: Куртуа, Іванович, Кехілл, Кеннеді, Аспілікуета, Азар, Фабрегас, Мікел, Педро, Вілліан, Коста
ПСЖ: Трапп, Максвелл, Сілва, Луїс, Маркиньос, Матьюді, Мотта, Рабьо, Лукас, Ді Марія, Ібрагімович
9 березня, 21:45
Лондон, "Стемфорд Брідж"

Фінальний свисток

87 хв. Замість Матьюді з'явився Ван дер Віль,

82 хв. Ді Марію змінює Кавані.

77 хв. Оскар поміняв Азара.

75 хв. Намагається щось придумати Челсі, але парижани дуже струнко обороняються.

67 хв. ГОЛ! Ібрагімович замкнув простріл зліва від Ді Марії!

65 хв. Трапп! Спочатку голкіпер тягне удар Вілліана, а потім справляється добиванням Педро!

60 хв. Ремі поміняв Косту.

53 хв. Мікел збиває Моуру біля своєї штрафної.

50 хв. Гра не змінилася - ПСЖ тримає м'яч, Челсі пресингує.

Другий тайм почався

Перерва

Челсі - ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів41 хв. Мотта не дав супернику розвинути контратаку.

40 хв. Класна контратака Челсі завершилася ударом Фабрегаса з лінії штрафного - повз ворота.

Челсі - ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів34 хв. Коста впав після зіткнення з Рабьо.

32 хв. Челсі збавив оберти і гра знову повернулася в рівне русло.

Челсі - ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів27 хв. ГОЛ! КОСТА! Отримав м'яч Дієго в карному майданчику, розвернувся і пробив точно повз кіпера!

21 хв. Челсі володіє м'ячем, а при втраті включає високий пресинг.

Челсі - ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів16 хв. ГОЛ! Ібрагімович звільнився від опіки в чужій штрафній, отримав м'яч, прострілив і Рабьо відправив м'яч у ворота!

12 хв. Непоганий штрафний отримав Челсі, але подача у Вілліана не вийшла.

6 хв. Поки все спокійно - ПСЖ володіє м'ячем.

Починаємо!

Сайт УЄФА передбачає такі стартові склади команд:

"Челсі": Куртуа; Аспілікуета, Кехілл, Іванович, Баба; Матіч, Мікел; Вілліан, Оскар, Азар; Траоре.
Не зіграють: Зума (хрестоподібні зв'язки), Фалькао (пах), Террі (задній м'яз стегна)
Під питанням: Пато (пах), Коста (сухожилля)
"Висять" на картці: немає

"Парі Сен-Жермен": Трапп; Маркиньос, Тьяго Сілва, Давид Луїс, Максвелл; Верратті/Рабьо, Матюйді; Тьяго Мотта; Кавані/Лукас, Ібрагімович, Ді Марія.
Не зіграє: Орье (дисциплінарні причини)
Під питанням: Верратті (пах), Матюйді (задній м'яз стегна)
"Висять" на картці: Орье, Верратті, Давид Луїс, Ібрагімович

Матчі між Лондоном і Парижем у плей-офф Ліги Чемпіонів вже стали сучасною класикою. Третій раз поспіль команди зустрічаються. І кожен раз командам допомагають пройти далі голи, забиті на виїзді. У перший раз це допомогло "Челсі" пройти в півфінал, а в минулому сезоні таким чином ПСЖ пройшло далі.

Дуже багато в грі "Челсі" буде залежати від того, як впораються зі своєю роботою Кехілл і Іванович, який не зможе допомогти досвідчений Террі. Саме захист "Челсі" доведеться перевірити свої максимальні можливості проти калиткою атаки парижан.

Тим не менш, лондонська команда давно вже показала, що вміє демонструвати свій характер і вигравати за рахунок нього матчі. Тим більше, після приходу Гуса Хіддінка "Челсі" не програв 12 матчів поспіль, що стало новим рекордом.

Головний тренер "Челсі" Гус Хіддінк:

"ПСЖ" рухається до своєї мети, але хочеться сподіватися, що ми зможемо їм у цьому перешкодити. Разом з тим у суперника є дуже досвідчені футболісти, чимало пограли на рівні збірних. Якщо поглянути на їх послужний список, то відразу видно, що це не якісь там недосвідчені молодики".

Головний тренер ФРАНЦУЗІВ Лоран Блан:

"Думаю, з ряду причин нам буде складніше, ніж у попередні два роки. Ми повинні бути обережні. У нас є перевага, що дуже важливо. Так, ми будемо технічно підготовлені, але ми повинні нав'язати наш стиль гри суперника, що буде дуже непросто. Ми не змогли виграти перше протистояння з "Челсі", але зате в минулому році пройшли далі, навіть залишившись удесятьох. Потрібно виробити правильний психологічний підхід. Ми повинні пам'ятати про це, тому що якщо нам вже вдавалося обігрувати цю команду, то ми зможемо зробити це знову".