Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу Фото: Челсі - Манчестер Юнайтед онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Челсі - Манчестер Юнайтед. Онлайн-трансляція матчу Челсі - Манчестер Юнайтед почнеться на РБК-Україна 23 жовтня о 17:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол".

23 жовтня, 18:00
Лондон, "Стемфорд Брідж"
Челсі - Манчестер Юнайтед

Челсі - Манчестер Юнайтед 4:0
Голи: Педро, 1, Кехилл, 22, Азар, 62, Канте, 70

Склади команд:

Челсі: Куртуа — Аспілікуета, Давид Луїс, Кехілл — Мозес, Канте, Матіч, Алонсо — Педро, Дієго Коста, Азар.
Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Валенсія, Байлли, Смоллінг, Блінд — Еррера, Феллаїні — Лингард, Погба, Рашфорд — Ібрахімовіч.

Кінець матчу

83 хв. Куртуа зумів шикарно зреагувати на небезпечний удар Идрагимовича.

79 хв. Вілліан виходить замість Азара.

75 хв. Погба грубо зіграв проти Матіча на чужій половині поля - жовта картка.

70 хв. ГОЛ! Канте спокійно обіграв захисників на вході в штрафну і точно пробив повз голкіпера!

65 хв. Замість Лингарда на поле вийшов Мартіаль.

61 хв. ГОЛ! АЗАР! Ось це так! Обігрався з Еден Матичем, отримав м'яч в штрафній і пробив під Де Хеа!

56 хв. Смоллінг відмінно заблокував удар Азара, яким той завершував контратаку своєї команди.

52 хв. Рохо виходить замість Байї.

49 хв. Канті бив, м'яч крізь захисників прийшов до Кості, той забив, але суддя свиснув оффсад.

46 хв. Мата вийшов замість Феллаїні.

Перерва

40 хв. Луїс грубо грає проти Феллаїні - жовта картка.

33 хв. Байї грубо зіграв в центрі поля проти Кости - жовта картка.

30 хв. Команди грають дуже нерівномірно. Гравці носяться як очманілі, то невпевнено розігрують м'яч.

22 хв. ГОЛ! Після подачі кутового Еррера скинув м'яч уздовж воріт і Кехілл впевнено вбив його у ворота!

20 хв. Заспокоїлася гра. З м'ячем трохи більше знаходиться МЮ.

14 хв. Небезпечно пробив Азар з лінії штрафного, але трохи не влучив по воротах.

8 хв. Валенсія відмінно подав з флангу і Ібрагімович трохи неточно пробив головою.

5 хв. Рашфорда вивели з м'ячем у штрафному суперника, але він прострілити добре не зміг.

1 хв. Гол! Алонсо віддав відмінний пас на хід Педро, той обіграв Де Хеа і відправив м'яч у ворота!

Почався матч

Сьогодні в Англії відбудеться один з найцікавіших матчів європейського футбольного сезону. Жозе Моурінью, який зробив собі ім'я саме в "Челсі", відправиться в гості до свого колишнього клубу зі своїм амбітним складом "Манчестер Юнайтед". Таке видовище просто обязвно вийде цікавим.

останнім часом справи у МЮ складаються не дуже. І хоч "Фененрбахче" був обіграний в Лізі Європи легко і невимушено, питання до гри "червоних дияволів" залишаються. Як і до виступів "Челсі", біля керма якого Антоніо Конте ніяк не знайде збалансованість.

Що цікаво, обом колективам погано даються ігри з конкурентами. І хто зуміє бути більш зібраним у сьогоднішньому поєдинку, тому і належить відсвяткувати перемогу.

Головний тренер "Челсі" Антоніо Конте:

"Повинні звернути увагу на весь склад МЮ, а не окремих гравців. Зрозуміло, що в їх складі є достатньо класних футболістів. Наприклад, Ібрагімовіч, якого я вважаю фантастичним виконавцем. Однак крім нього, є й інші. Повинні звернути увагу на всю команду. Погба прийняв рішення повернутися в Англію, тому що саме тут він народився як футболіст. Коли він прийшов до нас у Юве після відходу з "Ман Юнайтед", він вже був фантастичним футболістом. Поль — прекрасний гравець, який показує самий максимальний рівень. Повернутись в МЮ було його мрією. Бажаю Погба всього найкращого, але тільки після матчу з "Челсі".