Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії Фото: Челсі - Манчестер Юнайтед

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Челсі - Манчестер Юнайтед. Лондонці в принциповому домашньому матчі візьмуть Манчестерський клуб, який також намагається відродити своє футбольне велич. На РБК-Україна відбудеться онлайн-трансляція поєдинку, дивитися матч "Челсі" - "Манчестер Юнайтед" можна на каналі "Футбол 1".

7 лютого, 18:00

Лондон, "Стемфорд Брідж"

Челсі - Манчестер Юнайтед, 1:1
Гол: Коста, 90+1 - Лингард, 61
Челсі: Куртуа, Аспілікуета, Террі, Зума, Іванович, Матіч, Обі Мікель, Оскар, Фабрегас, Вілліан, Коста
Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Бортвік-Джексон, Блінд, Смоллінг, Дармиан, Каррік, Феллаїні, Мартіаль, Мата, Лингард, Руні

Кінець цього надкрутого матчу

90+5 хв. Мата йде - Еррера в грі.

90+1 хв. Джексон втратив Косту, який отримав м'яч в штрафній, прибрав воротаря і відправив м'яч у ворота!

90 хв. Коста пробив трохи вище воріт після подачі з штрафного.

86 хв. Дуже старається Челсі щось придумати в атаці, але гості грають дуже організовано.

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії79 хв. І тут же Лингард збиває Аспиликуету.

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії78 хв. Шнайдерлен змінює Феллаїні.

72 хв. Тепер Давид бере ближній удар Фабрегаса!

68 хв. Іванович лупить з кількох метрів у ближню дев'ятку, але Де Хеа якимось дивом тягне!

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії67 хв. Матіча змінює в грі Педро.

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії63 хв. Блінд отримує перше в матчі попередження.

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії61 хв. Гол! Після подачі з флангу Руні скинув м'яч під удар Лингарда, той прийняв м'яч, розвернувся і відправив м'яч у дев'ятку!

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії59 хв. Зума отримав серйозне ушкодження. Замість нього виходить Кехілл.

Челсі - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії55 хв. Азар виходить замість Оскара

Другий тайм - поїхали!

Перерва

45 хв. Блінд рукою блокує удар Террі після пасу Вілліана, але суддя пенальті не дає.

40 хв. Дуже добре виглядає МЮ. Прямо на класі грають манкуніанці.

33 хв. Оскар отримав м'яч у штрафному МЮ і бив у ближній кут, але по воротах не влучив!

27 хв. Де Хеа! Матіч б'є головою після подачі кутового - голкіпер бере!

24 хв. Складно Челсі атакувати - МЮ сильно притиснув господарів до своїх воріт.

18 хв. Ох! Мартіаль відмінно зміщується в центр і б'є, але Куртуа тягне!

13 хв. Ще один дальній удар, на цей раз від Карріка, приходить в руки Курутуа.

9 хв. Джексон наважився на удар здалеку - Куртуа забрав м'яч.

3 хв. Поки гра протікає рівно.

А ось старт поєдинку!

Чинний чемпіон країни поки ніяк не може повноцінно прийти в себе. Та й робити це, коли не залишилося шансів ні на зону Ліги Чемионов, ні навіть на Лігу Європи, немає особливого сенсу. Єдине, що може мотивувати "аристократів" зараз - це ім'я суперника. І "Юнайтед" прекрасно підходить для цього.

Зараз "Челсі" йде на 13-му місці в турнірній таблиці. "Манчестер Юнайтед" займає п'яту позицію. Але обидва колективи не показують той футбол, до якого звикли вболівальники світу. Тим не менше, надія на футбол високого рівня є завжди. Особливо, в таких матчах команд.

Тим більше, команда Хіддінка останнім часом перестала програвати. А в грі проти "Арсеналу" навіть вирвала перемогу. Той же МЮ в останніх п'яти іграх здобув чотири перемоги і програв "Саутгемптону". Так що, в плані психології обидва колективи готові дати бій один одному.

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Луї ван Гаал:

"Обіграти "Челсі" - непросте завдання. З приходом в команду Гуса Хіддінка "аристократи" не програють. Якщо ми зможемо перемогти, то повернемося в боротьбу за чемпіонство. Дуже важливий матч для нашого клубу. Боротьба за медалі ще не завершена ні для однієї з команд".