"Барселона" вирвала нічию в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ проти "Челсі"

Лондонці втратили перемогу - 1:1

Челсі" і "Барселона" зіграли внічию у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок відбувся на "Стемфорд Брідж" і звершилося з рахунком 1:1.

Перший тайм "Челсі" грав виключно на контратаках, що не завадило лондонцям створити два чудових моменти проти "Барси". Двічі рахунок міг відкрити Вілліан, але обидва рази влучив у штангу. Каталонці ж володіли територіальною перевагою.

Ключові події матчу припали на другий тайм. Завдяки точному удару все того ж Вілліана з передачі Едена Азара господарі поля вийшли вперед на 62 хвилині. Відігралися гості завдяки зв'язці Інієста - Мессі. Перший віддав витончений пас в штрафну, і аргентинець вперше в кар'єрі вразив ворота "Челсі".

До нинішнього вечора аргентинець провів 8 офіційних матчів проти лондонського клубу і жодного разу не забив.

Матч-відповідь відбудеться 14 березня в Барселоні на "Камп Ноу".