У Чехії відкликали дозвіл на використання в школах карт з "російським" Кримом

У Чехії відкликали дозвіл на використання в школах карт з "російським" Кримом
Фото: Чехія (flickr.com/superciliousness)

Рішення було прийнято після звернення Посольства України

Міністерство освіти Чехії ухвалило рішення відкликати дозвіл на використання в школах атласів, згідно з яким Крим є "спірною" територією після звернення Посольства України. Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс в Twitter.

Нагадаємо, раніше один з користувачів Twitter повідомив, що в одній із шкіл Чехії дітей вчать географії по карті, на якій півострів Крим належить Росії. За словами чоловіка, він відвідав школу в районі Прага-1, куди повинен піти вчитися його син. У класі він побачив карту Європи з помилками. Вчителька сказала йому, що знає про помилку, але отримала цю карту від Міністерства освіти.

Зазначимо, раніше у Чехії найбільший перевізник країни "Чеські залізні дороги" запропонував місцевим постачальникам, профспілкам і політикам щоденник, в якому розміщена карта з ІДІЛ і Кримом. При цьому півострів розмальований кольорами Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся